Jdi na obsah Jdi na menu

Václavská výstava 2014

Základní organizace ČSCH Strakonice I.

 

pořádá ve svém chovatelském areálu Podsrpenská 339 (za hřbitovem) dne 27. – 28. září 2014 místní výstavu králíků,  holubů a drůbeže se soutěží o nejlepšího chovatele.

Výstavní podmínky:

-Zvířata zúčastněná na výstavě nesmí jevit žádné klinické příznaky onemocnění.

- Za zdravotní stav zvířat zodpovídá chovatel – v roce 2014 se veterinární potvrzení nevyžaduje !

-Dovoz přihlášených zvířat na výstavu je osobní. Zvířata musí být na výstavu přivezena ve čtvrtek dne 25. září 2014.    Příjem zvířat je od 14:00 hod do 19:00 hod.

-Posuzování zvířat bude provedeno v pátek 26. září 2014 od 8:00 hod bez přístupu veřejnosti.

-Výstava bude otevřena pro veřejnost v sobotu 27.září 2014  od 7:00 hod. do 17:00 hod.                                                                                                        v  neděli  28. září 2014  od 6:00 hod.   do 11:00 hod.

è      U  králíků mohou být vystaveni jednotlivci, tříčlenné a čtyřčlenné kolekce. V rámci soutěže o nejlepšího chovatele budou soutěžit pouze čtyřčlenné kolekce a to 4 sourozenci z jednoho vrhu, či 2+2 sourozenci ze dvou různých vrhů narozených v roce 2014 a registrovaných v ČR.

è      Holubi se budou vystavovat jako jednotlivci, v soutěži o nejlepšího chovatele se budou vystavovat v kolekcích po 4 kusech. Soutěž je nutno označit písmenem S, přičemž kolekci musí tvořit jedinci jednoho plemenného a barevného rázu, v kolekci musí být zařazena minimálně jedna označená holubice, a 2 kusy musí být ročník 2014, ostatní ne starší 2010.   

è      Drůbež se bude vystavovat v kolekci 1,2 (VODNÍ DRŮBEŽ 1,1), označená registračními kroužky ČR a je nutno, aby byla drůbež zvážená!

-U prodejních zvířat musí majitel udat přesnou prodejní cenu do přihlášky zvířat na výstavu.             U králíků musí dodat rodokmen.

-Klecné se od vystavovatelů nepožaduje. Cena prodejních zvířat bude účtována s 10% přirážkou,      kterou hradí kupující.

 -Veškerá zvířata, kromě prodejních, budou vydána až po skončení výstavy                             v neděli 28. září 2014 od 11:00 hod do 12:00 hod.

-Výstavní výbor ručí za správné ustájení, ošetření a krmení zvířat během výstavy, neručí však za ztráty a úhyn během přepravy. Veterinární dozor bude zajištěn. Nemocné zvíře bude karanténováno.

 -Přihlášky je nutno vyplnit hůlkovým písmem a k vyřešení případných nesrovnalostí uvádějte telefonní číslo. Přihlášky doručte do kanceláře ZO Strakonice I.                  nebo zasílejte na adresu  Jaroslav Holub, Mánesova 1216, 386 01  Strakonice 1,                                                                                       nebo email -     cschstrakonice@seznam.cz

27)               

Uzávěrka přihlášek je 31. srpna 2014.

Výstavní výbor si vyhrazuje právo provést případné změny v zájmu výstavy

 

 

                                                           Za výstavní výbor

 

            Jaroslav Holub                                      Jaroslav Blatský                      

              předseda                                                        jednatel 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář